MÖBLER / Soffor / Bänk 6227394
nr 622 7394
Bänk
furu, längd: 200, höjd: 44
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 1 februari 2010
kl 18:55:55
250 kr
500 kr
350 kr
500 kr
1.000 kr
600 kr
900 kr